СТО Honda "Автоплаза"

СТО Honda "Автоплаза"

Чернівці, вул. Гайдара, 1л
Пн-Сб з 9-00 до 18-00
Сайт компании

Ми сподіваємося, що ні зараз, ні в майбутньому Ви не розчаруєтеся у зробленому виборі. Як тільки Ви стали власником Honda, ми взяли на себе важливе зобов'язання - забезпечити Вас всім необхідним для його якісного та доступного обслуговування. Всі проблеми, пов'язані з функціонуванням Honda, ми беремо на себе. Вам залишається лише отримувати задоволення від водіння, насолоджуватися швидкістю і комфортом.

Кожен раз, коли Ви довіряєте свій автомобіль сервісному центру компанії "Автоплаза", Ви звертаєтеся до досвідчених фахівців з ремонту та обслуговування автомобілів. Вони мають спеціальні технічні знання і досвід роботи саме з Honda.

Обслуговуючи у нас свій автомобіль, Ви отримуєте 1 рік гарантії на оригінальні запчастини та роботи. Постійне технічне вдосконалення наших автомобілів часто вимагає дорогого електронного обладнання та високого рівня компетентності механіка. Подібним обладнанням і компетентністю володіють майстри офіційного сервісного центру Honda компанії "Автоплаза".

Оригінальні запасні частини Honda дозволять Вашому автомобілю надовго зберегти високі експлуатаційні характеристики. Ці ж принципи лежать в основі роботи сервісного центру. К

валіфіковані фахівці швидко і якісно проведуть діагностику і ремонт Вашого автомобіля, запропонують свої рекомендації по його обслуговуванні. До ваших послуг стильний і функціональний зал очікування, бар, де можна замовити філіжанку ароматної кави або переглянути телебачення – все те, що дозволить Вам відчувати себе максимально комфортно в нашому сервісному центрі. Політика компанії – пропонувати клієнтам тільки найкраще! Сервісний центр оснащений новітнім технологічним устаткуванням та інструментом, що дозволяє пропонувати клієнтам весь спектр послуг, пов’язаних з ремонтом і обслуговуванням автомобілів марки Honda, і гарантувати високу якість виконнаних робіт.

Спектр послуг: діагностика всіх систем автомобіля; ремонт двигунів, автоматичних та механічних трансмісій; ремонт кузова та лакофабованого покриття; ремонт підвіски та ходової частини; шиномонтаж та балансування; електротехнічні роботи; встановлення системи безпеки; безконтактна мийка автомобіля.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.
.
.
.