СТо Mazda "Авто-Престиж Захід"

СТо Mazda "Авто-Престиж Захід"

Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 148 б
з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 субота з 9-00 до 14-00.
Сайт компании

Сервісний центр Mazda на Коновальця 148Б відкритий для Вас шість днів на тиждень з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 субота з 9-00 до 14-00. Технічний персонал постійно проходить навчання стосовно нових моделей та нових технологій Mazda, щоб мати можливість вчасно, швидко та якісно обслужити та / або відремонтувати Ваш автомобіль.

Використання лише оригінальних запасних частин та спеціально розробленого високоякісного мастила Mazda Original Oil зроблять експлуатацію Вашого автомобілю легкою, приємною та економічною. Mazda Original Oil Supra 0W-20 та Supra DPF 0W30 – спеціально розроблені для двигунів SKYACTIV синтетичні мастила, що забезпечують надзвичайні ходові характеристики, дозволяють використати на повну потужність двигун Вашого автомобілю та зменшують витрату палива.

Періодичність проведення планового технічного обслуговування на автомобілі Mazda складає 1 рік або 20 000 км (що настане раніше), що підтверджує не лише високу якість виробництва Mazda, та їх пристосованість до умов використання в Україні. При подовженому міжрегламентному пробігу, загальна вартість витрат на проведення технічних обслуговувань автомобілів Mazda за весь період експлуатації суттєво зменшується.

Додатково на автомобілі із дизельним двигуном, а саме на CX-5 2.2DE 6AT та Mazda6 2.2DE 6AT обов’язкова заміна моторного мастила кожні 10 000 км.

Із урахуванням особливостей транспортування нових автомобілів в Україну, Дистриб’ютор також рекомендує проведення першої профілактичної заміни мастила на нових автомобілях по досягненні 5000км пробігу (не є обов’язковим).

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.