Сервіс Nissan ГалАвтоСвіт

Сервіс Nissan ГалАвтоСвіт

Львів, вул. Городоцька, 306
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
Сб: з 09:00 до 15:00
Нд: вихідний
Сайт компании

Автоцентр «ГалАвтоСвіт» розташований на території в 1,0 га, із загальною площею приміщень - 3000 квадратних метрів. Площа шоу-рума складає 600 квадратних метрів і розрахована на 12 виставкових автомобілів і 7 автомобілів для тест-драйвів. Сервісна зона вміщає 11 робочих постів для проведення ремонту і технічного обслуговування автомобілів 4 поста для проведення робіт по установці додаткового устаткування і 3 поста кузовного цеху, загальна площа СТО – 900 квадратних метрів. Площа складу запасних частин складає більше 350 кв. м і вміщає більше 6000 найменувань. Для паркування автомобілів виділено 5000 метрів квадратних, з яких 107 місць розраховано для нових автомобілів перед самим автоцентром, а також місця для паркування клієнтів автосалону, автосервісу і за автоцентром - для працівників «ГалАвтоСвіт».

Наш автоцентр - один із небагатьох дилерських центрів, який повністю відповідає стандартам марки Nissan і забезпечує всі вимоги щодо виконання технічних процесів. Автоцентр «ГалАвтоСвіт» збудовано спеціально для того, щоб наші клієнти мали доступ до високого рівня сервісного та технічного обслуговування, одночасно маючи можливість попрацювати в Інтернеті, скориставшись технологією Wi-Fi.

Автоцентр «ГалАвтоСвіт» є авторизованим сервісним центром Nissan в Україні. Наш досвід, професійна команда спеціалістів та сучасне обладнання – це запорука високоякісного сервісного обслуговування.

ДІАГНОСТИКА:

 • Діагностика ходової частини на комп’ютерному обладнанні;
 • Діагностика систем кондиціонування;
 • Перевірка стану акумулятора;
 • Перевірка рівня мастила у двигуні;
 • Перевірка рівня рідини гідропідсилювача;
 • Перевірка стану та рівня гальмівної рідини;
 • Перевірка стану автомобільних фільтрів. 

РЕМОНТ:

 • Ремонт ходової частини;
 • Ремонт двигуна, трансмісії, стартера, генератора;
 • Промивання паливної системи;
 • Заправка кондиціонера;
 • Та багато іншого.

Команда ГалАвтоСвіту – це досвідченні професіонали, які пройшли спеціальну підготовку від заводу-виробника Nissan. В зручний для вас час ви можете провести як планове так і профілактичне обслуговування вашого авто.

Для приємного проведення часу ми раді запропонувати комфортабельну зону відпочинку та затишне кафе, яке розміщене на другому поверсі нашого автоцентру.

Кожного дня з 09.00 до 19.00 у будні та з 09.00 до 15.00 – у суботу для Вас відкритий просторий виставковий зал, працює авторизований сервісний центр, обладнаний за останнім словом техніки та виконуючий ремонт будь-якої складності.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.