Терко Авто Моторс СТО Ford

Терко Авто Моторс СТО Ford

Тернопіль, вул.Обїзна, 23А
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб: з 10:00 до 14:00
Нд: вихідний
Сайт компании
Записаться на СТО

ТОВ «ТерКо Авто Моторс» – єдиний офіційний дилер Ford у Тернопільській області. Автоцентр «ТерКо Авто Моторс» представляє собою сучасний комплекс з продажу, гарантійного обслуговування автомобілів Ford, а також продажу запчастин та аксесуарів.

Сертифікований сервісний центр компанії «ТерКо Авто Моторс» надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів Ford. Сервісний цех виконує авторемонтні роботи будь-якої складності (поточний та капітальний ремонт двигунів, коробок передач, підвіски та електрообладнання, встановлення автоакустики, систем безпеки, навігації, регулювання кутів розвал-сходження з використанням найновішої 3D-системи HUNTER). У відділі запчастин можна придбати оригінальні запчастини, аксесуари до вашого автомобіля, мастила, розхідні матеріали та автохімію.

В офіційному дилерському центрі «ТерКо Авто Моторс» здійснюється: 
• гарантійний ремонт; 
• технічне обслуговування; 
• комп'ютерна діагностика; 
• ремонт двигуна; 
• балансування коліс і шиномонтаж; 
• ремонт кузова та фарбувальні роботи; 
• мийка автомобіля; 
• встановлення додаткового обладнання. 

Чому вигідно звертатися у фірмовий сервіс Ford у Тернополі:
Гарантія якості. Будучи сертифікованим дилером бренду Ford,
«ТерКо Авто Моторс»  гарантує високу якість роботи. Будь-які недоліки обслуговування виправляються безкоштовно, що служить запорукою отримання послуг гідної якості відразу. 
Робота професіоналів. Всі механіки проходять навчання в компанії
Ford, в результаті чого відмінно розбираються в найсучасніших технологіях і можуть виконати будь-який ремонт Ford. Адміністративні співробітники спеціально навчаються роботі з клієнтами. Вони незмінно ввічливі і пам'ятають про важливі для клієнта дрібниці. 
Професійне обладнання. Кожен офіційний сервіс
Ford має в своєму розпорядженні ремонтні майстерні, обладнані різнопланової технікою для ремонту і випробувань. У нас є новітнє комп'ютерне устаткування, що включає системи IDS, спеціально розроблені компанією Ford для максимально якісного обслуговування електронних систем автомобілів. 
Оригінальні запчастини. На складі нашого автосервісу є великий запас найбільш затребуваних деталей
Ford і Motorcraft. Якщо потрібні комплектуючі відсутні, наш автосервіс Ford замовляє їх безпосередньо у офіційного дистриб'ютора, отримуючи термінове постачання, щоб максимально швидко відремонтувати ваш автомобіль. 
Фірмові аксесуари. Крім запчастин в нашому сервісному центрі можна придбати брендові аксесуари для вашого авто, які зроблять поїздку максимально комфортною, а салон - стильним і практичним. 

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.