СТО "HONZA AUTO"
Сайт компании

- Тонування, шумоізоляція.

Шумоізоляція – важлива процедура для покращення акустичного комфорту при пересуванні авто дорогами України. Навіть в автомобілях преміум сегменту виробники не завжди приділяють необхідну увагу належній шумо та віброізоляції салону.Звернувшись до нас Ви маєте можливість виправити недоліки пов’язані із глобальними тенденціями по здешевленню вартості виробництва авто.

- Чіп тюнінг.

Чіпування спрямоване на збільшення потужності авто або на зменшення витрат пального. Встановлення на автомобілі спеціального пристрою, який дозволить власнику самостійно перепрограмовувати автомобіль.Можливі інші варіанти в залежності від типу автомобіля.

- Антигравійна обробка.

Ми пропонуємо кілька варіантів плівки.Економ варіант, або так зване “ламінування” дозволить захистити Ваше авто від незначних механічних впливів, смоли, подряпин та комах. Ефективне для захисту автомобіля на короткостроковий період (1-2 роки). У своїй роботі ми використовуємо ламінувальну плівку KPMF.Плівка «Преміум» - анти гравійна плівка XPEL ULTIMATE. Плівки ефективно захищають від механічних пошкоджень, важко піддаються зовнішнім впливам, не жовтіють.

- ГБО.

ELPIGAZ - провідний світовий виробник і постачальник газобалонного автомобільного устаткування, систем постачання газу, резервуарів LPG, резервуарів для пневматики і компресорів.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.