СТО "HONZA AUTO"
Сайт компании

- Тонування, шумоізоляція.

Шумоізоляція – важлива процедура для покращення акустичного комфорту при пересуванні авто дорогами України. Навіть в автомобілях преміум сегменту виробники не завжди приділяють необхідну увагу належній шумо та віброізоляції салону.Звернувшись до нас Ви маєте можливість виправити недоліки пов’язані із глобальними тенденціями по здешевленню вартості виробництва авто.

- Чіп тюнінг.

Чіпування спрямоване на збільшення потужності авто або на зменшення витрат пального. Встановлення на автомобілі спеціального пристрою, який дозволить власнику самостійно перепрограмовувати автомобіль.Можливі інші варіанти в залежності від типу автомобіля.

- Антигравійна обробка.

Ми пропонуємо кілька варіантів плівки.Економ варіант, або так зване “ламінування” дозволить захистити Ваше авто від незначних механічних впливів, смоли, подряпин та комах. Ефективне для захисту автомобіля на короткостроковий період (1-2 роки). У своїй роботі ми використовуємо ламінувальну плівку KPMF.Плівка «Преміум» - анти гравійна плівка XPEL ULTIMATE. Плівки ефективно захищають від механічних пошкоджень, важко піддаються зовнішнім впливам, не жовтіють.

- ГБО.

ELPIGAZ - провідний світовий виробник і постачальник газобалонного автомобільного устаткування, систем постачання газу, резервуарів LPG, резервуарів для пневматики і компресорів.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.